AKTUÁLNĚ OTEVŘENÉ POZICE
ASISTENT/ASISTENTKA AUDITORA

Zavedená účetní, poradenská a auditorská firma z Frýdku-Místku přijme do svého kolektivu pracovníka na pozici asistenta/asistentky auditora.

Náplň práce

Spolupráce na provádění statutárních auditů, kompletní zpracování a příprava auditorského spisu v auditorském softwaru DATEV, archivace a scanování dokumentů, účast na auditech u klientů, příprava analýz, kontrola účetnictví, kontrola inventur a komunikace s klientem.

Požadavky

SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví a pokročilá práce s výpočetní technikou (především MS Excel a Word).

Ostatní požadavky

Samostatnost, pečlivost.

Zaměstnanecké výhody

Příjemné pracovní prostředí, stabilní zaměstnání na plný úvazek v prosperující společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání a účasti na odborných školeních v rámci profesního rozvoje, zdravotní volno / sick days, účast na zajímavých projektech a spolupráce s klienty z širokého spektra oblastí, výborné platové ohodnocení.

Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte na e-mail rapcanova@finaudit-trinec.cz.